Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Tarihi

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 yılında kurulmuş bir yapıtur. Organizasyon, pediatri uzmanlarının global çapta çocuk esenlığı ve hastalıkları konularında işbirliği yapmasını ammaçlamaktadır. IPA, çocuk esenlığının gelişmesine ve çocukların esenlıklı bir hayat sürdüklerini özendirme kılmak yürekin çaldatmaışır. Organizasyon, çocuk esenlığı konularında mütehassıslık, bilimsel tetebbu ve eğitim bilimi alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının küresel çapta işbirliği yapmasına özendirme etmektedir. Organizasyon, çocuk hakları ve esenlıklı bir hayat yürekin gerekli olan ortamların yaratılması konularında çaldatmaışmalar yapmaktadır. Koca başarıya imza atan iki Türk Baba – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu fasıl Başlangıçkanlığını, Ululuk Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Doğrucaörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk esenlığı ve hastalıkları konularında global işbirliği zarfında olmasını ammaçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların esenlıklı bir hayat sürdüklerini özendirme kılmak ve çocuk esenlığının gelişmesine katkıda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının mütehassıslık, bilimsel tetebbu ve eğitim bilimi alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve küresel çapta işbirliği yapmasına özendirme kılmak yürekin çaldatmaışır. Organizasyon, çocuk esenlığı konularındaki bilimsel gelişmeleri ve çocuk hastalıklarının tedavisi mevzularını takip değer. Bu bilgileri cihan çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, esenlıklı bir hayat yürekin gerekli olan ortamların yaratılması konularında da çaldatmaışmalar yapmaktadır. Son devrin en önemli mevzularından mülteci çocuklar konusunu Ululuk Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada büyük alkış toplamıştır. Sonuç olarak Organizasyon, çocukların esenlıklı ve adil bir hayat yürekin gerekli olan fiziki, romanesk ve içtimai ortamların yaratılmasını özendirme değer ve bu konulara merbut politika belgeleri hazırlar.
IPA, cihan çapındaki pediatri uzmanlarının işbirliği yapmasını ve çocuk esenlığı konularındaki son bilimsel gelişmeleri takip etmelerini özendirme değer. Cihan çapında çocukların esenlıklı ve adil bir hayat sürmelerini özendirme etmeyi ammaçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri vadiındaki uzmanların ve antraktştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk esenlığı ve hastalıkları konularında olgun paylaşmasını özendirme değer. Organizasyon, pediatri uzmanlarının çocuk esenlığı konularındaki son bilimsel gelişmeleri takip etmelerine ve bu bilgileri uygulamaya devirtürmelerine yardımcı evet.
IPA aynı zamanda çocuk esenlığı konularında global bir düşünce birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk hastalıklarının tedavisi konularındaki en yararlı icraatı belirler. Organizasyon, çocuk esenlığı konularında eğitim bilimi veren programlar hazırlar. Bu programları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Organizasyon, farklı Uluslararası Kurumlar ile işbirliği yaparak çocukların gelecekleri yürekin çaldatmaışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Ululuk Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak Birleşmiş Milel seviyesinde fikirmeler yaparak çocukların elan yararlı bir müstakbel zarfında yaşamaları yürekin projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve esenlıklı bir hayat yürekin gerekli olan ortamlar konularında çaldatmaışır. Organizasyon, çocukların esenlıklı olarak yaşayacakları fiziki, romanesk ve içtimai ortamların yaratılmasını özendirme değer. Bu konulara merbut politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının cihan çapında işbirliği yapmasına ve çocuk esenlığı konularındaki son bilimsel gelişmeleri takip etmelerine olanak teşhisyan bir yapıtur.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://atesvesu.name.tr/ https://iletisimfakultesi.name.tr/ https://aksaraywebtasarimseo.name.tr/ https://artvinwebtasarimseo.name.tr/ https://yetenekavcisi.name.tr/ Heets Satın Al
Puro Satın Al puff bar satın al